Staff Directory

Perpustakaan Tun Abdul Razak Kampus Dengkil

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
KETUA PERPUSTAKAAN
Cik Nordiana Tukijo Ketua Perpustakaan   nordiana7392@uitm.edu.my 03-8924 5240
BAHAGIAN SUMBER BERCETAK
Cik Nordiana Tukijo Pustakawan Kanan Ketua Bahagian nordiana7392@uitm.edu.my 03-8924 5240
Puan Nurul Ashikin Selamat Pembantu Pustakawan Staf ashikin8412@uitm.edu.my 03-8924 5241
Puan Nor Salimah Abd Jamil Pembantu Pustakawan Staf nsalimah@uitm.edu.my 03-8924 5671
BAHAGIAN PERKHIDMATAN PELANGGAN
Puan Nur Aina Amira Rasidi Pustakawan Ketua Bahagian ainaamira@uitm.edu.my 03-8924 5237
Encik Mohd Azhari Zailani Pembantu Pustakawan Staf azhari236@uitm.edu.my 03-8924 5674
Cik Salwa Ibrahim Pembantu Pustakawan Staf salwa62@uitm.edu.my 03-8924 5674
BAHAGIAN PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN DAN RUJUKAN
BAHAGIAN PERPUSTAKAAN DIGITAL
Puan Nur Aina Amira Rasidi Pustakawan Ketua Bahagian ainaamira@uitm.edu.my 03-8924 5237
Encik Muhamad Faiz Abdul Ghafar Pembantu Pustakawan Staf faiz0060@uitm.edu.my 03-8924 5678